3 tipy, jak stylově vyrazit na prodloužený víkend, pracovní cestu či rodinnou vánoční oslavu

3 tipy, jak stylově vyrazit na prodloužený víkend, pracovní cestu či rodinnou vánoční oslavu

Máte rádi cestování, ale děsí vás představa chystání oblečení i dalších nezbytných příprav? Jízdenky ani hotel za vás sice nevybereme, ale poradíme vám, jak zazářit na cestách pomocí našich doplňků. Ačkoliv vám v kufru nezaberou téměř žádné místo, nepřehlédnutelně se zaslouží o váš perfektní celkový dojem.

Jak vypadat na cestách dokonale i bez toho, abyste s sebou museli mít přeplněný kufr? Sbalte si pár jednoduchých a univerzálních kousků oblečení, ve kterých budete pokaždé vypadat jinak díky originálním doplňkům.

1. Prodlužte si víkend
Není divu, že je víkend vaší nejoblíbenější částí týdne – a co teprve ten prodloužený! Ani vícedenní výlet však není důvodem ke zbytečnému prodlužování seznamu věcí, které budou cestovat s vámi. Ačkoliv sako vám postačí jedno, u kapesníčků do jeho náprsní kapsy se s jedním kouskem nespokojte. K modrému tričku si vyberte George, k růžovému Emanuela a třetí den to zkuste třeba přesně naopak. Boty přibalte raději také obě dvě, k tomu jedny kalhoty, jednu čepici – a můžete si nasadit sluneční brýle a vyrazit!

 0023_zeleny-kapesnicek-s-kvetinovym-vzorem-george blog_otto_kilian_cestujete radi_kapesnicky_weekend_vikend-min  0025_bily-kapesnicek-s-ruzovymi-kvety-emanuel-min

 

2. Vyjeďte na úspěšnou služební cestu

Zanechejte dojem profesionála, který zná pravidla formálního oblečení a umí je chytře využít ve svůj prospěch. Bílá košile a tmavý oblek, pásek i boty se postarají o dostatečnou serióznost vašeho outfitu, takže při výběru kravaty se nebojte ukázat svůj styl. Doplňte ji o perfektně složený kapesníček i manžetové knoflíky a dejte najevo, že umíte dotáhnout věci k dokonalosti nejen při práci. S těmi správnými doplňky snadno uděláte ten nejlepší první dojem a úspěšně dokončíte důležitá pracovní jednání.

0022_bila-kravata-s-ruzovymi-kvety-emanuel-min  0016_modry-kapesnicek-s-barevnymi-kvety-johan-min blog_otto_kilian_cestujete radi_kapesnicky_kravaty_sluzebni cesta-min 0051_modra-kravata-s-barevnymi-kvety-johan-min 0025_bily-kapesnicek-s-ruzovymi-kvety-emanuel-min

3. Těšte se na vánoční pohodu
Zapomeňte na kravatu se sobem nebo Santou a váš pověstný smysl pro humor tentokrát schovejte do veselých ponožek a ty zase do bot. K rodinné štědrovečerní večeři nebo svátečnímu obědu raději přizvěte elegantního a slavnostního motýlka, který dokonale vynikne na bílé košili a vestičce. Stejně jako při balení vánočních dárků myslete i na ten nejmenší detail a pořiďte si spolu s motýlkem rovnou i manžetové knoflíčky – třeba ze stejné látky.

0066_set-cerveneho-motylka-a-manzetovych-knofliku-s-kvety-ferdinand-min blog_otto_kilian_cestujete radi_motylky_knoflicky_vanoce-min  blog_back to office_set-zluteho-motylka-a-manzetovych-knofliku-paisley-karim

Vyrazte na cesty s doplňky Otto Kilian
Užijte si naplno krátkou dovolenou, zanechejte profesionální dojem během pracovní schůzky a okouzlete letos všechny příbuzné i Ježíška dokonalým outfitem, za který vám nadělí spoustu dárků – třeba kravaty, motýlky, kapesníčky do saka a manžetové knoflíčky Otto Kilian, díky kterým můžete snadno kouzlit se svým vzhledem i celý příští rok.