Budete se ženit? Okouzlete svoji vyvolenou originálními pánskými doplňky ve slavnostním stylu

Budete se ženit? Okouzlete svoji vyvolenou originálními pánskými doplňky ve slavnostním stylu


Pokud si zrovna neplánujete říci „ano“ v potápěčském oblečení nebo při seskoku padákem, potřebujete si ještě před dnem D vybrat nejen dokonale padnoucí oblek, ale i perfektně sladěné doplňky, které podtrhnou váš slavnostní vzhled.

Ačkoliv se neformální venkovní svatby obejdou i bez saka a košile, většina ženichů dnes volí oblek s vestičkou, doplněný o kvalitní pásek, společenské boty a sladěné doplňky – kravatu či motýlka, kapesníček do saka a manžetové knoflíky.

Kravata, motýlek – anebo snad obojí?
Na svatební obřad můžete vyrazit v kravatě, ale klidně i s motýlkem kolem krku – při rozhodování řiďte především stylem celé akce a svým pocitem. Kravata je klasikou, se kterou nemůžete šlápnout vedle, ale pokud toužíte spíše po extravaganci a originalitě, budete se lépe cítit s motýlkem.

Oblíbenou svatební volbou je světlá kravata – dejte ale pozor, aby neměla světlejší odstín než košile. Pro svatební den se však výborně hodí také elegantní paisley vzory a romantické květinové motivy, které jsou jako stvořené pro jarní a letní svatby. Vyhrajte si i se stylem vázání kravaty a zvolte efektní slavnostní uzel, jako je například Windsor, Grantchester nebo o něco složitější Eldredge. Po jejím navázání zkontrolujte, jestli kravata nevylézá zpod vestičky – správně by měla její špička sahat jen k pásku.

svatebni_set_kravata_kapesnicek_manzetove_knofliky_amir_otto_kilian-min       svatebni_set_kravata_kapesnicek_manzetove_knofliky_lukas_otto_kilian-min   

Luxusní sladěné sety doplňků Amir a Lukas působí elegantně a výborně se hodí i pro výjimečné slavnostní příležitosti.

 

Máte slabost pro motýlky? Zatímco na vyloženě formální příležitosti se hodí spíše klasické jednobarevné modely, pro venkovní nebo uvolněnější svatby můžete zvolit i originálnější vzory. Pokud váháte, zda se motýlek hodí i pro formální část svatebního dne, můžete absolvovat obřad a slavnostní oběd v kravatě a tu pak vyměnit za motýlka před začátkem uvolněnější části svatebního veselí.

svatebni_set_motylek_manzetove_knofliky_emanuel_otto_kilian-min       svatebni_set_motylek_kapesnicek_patrick_otto_kilian-min

Ve svatební den není květin nikdy dost! Oslavte jej s originálním motýlkem s decentním vzorem Patrick nebo s romantickým Emanuel.

 

Při plánování svatby myslete na každou (zdánlivou) maličkost
Dolaďte svůj slavnostní vzhled do nejmenšího detailu a doplňte svatební oblek o kapesníček a manžetové knoflíky z látky, ze které je vyrobena vaše kravata či motýlek. Podobně dokonale jako sladěné šaty družiček vypadají také stejné motýlky pro družbu, ve kterých si s kamarády můžete užít i stylovou předsvatební pánskou jízdu při rozlučce se svobodou.

 

svatebni_Emanuel_zenich_romanticky_vzor-min   svatebni_rozlucka_zenich_svedek-min  svatebni_zenich_Lukas-min