Indiánské léto v šatníku

Indiánské léto v šatníku

Pokud právě ukládáte do skříně veškeré letní oblečení a hledáte v ní podzimní sako, zadržte! Sako si klidně nachystejte, ale byla by škoda, aby všechny letní kousky čekaly na další využití až do příštího roku. Inspirujte se právě probíhajícím indiánským létem, které v sobě kombinuje doznívající teplé počasí a začínající podzim, a oživte svůj šatník letními doplňky, které dokonale vyniknou ve společnosti barev podzimu.

Podzimním evergreenem je hnědá…

…a zdaleka to neplatí jen pro barvu spadaného listí. Právě teď je ten nejlepší čas vyrazit v čokoládově hnědém obleku, béžové košili nebo hnědošedém saku či kabátu. Pokud hnědá zatím nepatří mezi hojně zastoupené barvy ve vašem šatníku, poohlédněte se v něm alespoň po hnědých, béžových nebo žlutých doplňcích. Buďte kreativní a nalaďte se na podzimní vlnu hnědým páskem, taškou, botami, kravatou či motýlkem a kapesníčkem.

blog_back to office_set-motylka-a-manzetovych knoflicku henry-min blog_back to office_2-minblog_back to office_set-motylka-a-kapesnicku-henry-min

I v modrém saku se můžete sladit s podzimem. Kromě hnědého pásku, tašky a bot vám k tomu skvěle poslouží motýlek a kapesníček Henry s moderně pojatým hnědým, modrým a bílým geometrickým vzorem.

 

Vezměte si do práce kus letní dovolené

Ať už jste letos dovolenou využili k odpočinku u moře či zdolávání velehor, určitě se z ní do práce vracíte s čistou hlavou, novým elánem a spoustou energie. Aby vám tento pocit vydržel co nejdéle, připomínejte si letní pohodu nejenom rodinnou fotkou nad pracovním stolem. Nebojte se odvázat jako na dovolené a zkombinovat podzimní oblek nebo klidně jenom kalhoty se zářivými doplňky v letním stylu. Pokud se zrovna necítíte na výraznou košili s havajskými vzory, přeneste se do prázdninové pohody s květinovými kravatami, motýlky, kapesníčky a manžetovými knoflíky. Přesvědčte se sami, že i tak malý detail dokáže rozjasnit a oživit nejen váš outfit, ale i pošmourné podzimní dny.

blog_back to office_motylek-karim-minblog_back to office_1-min blog_back to office_set-zluteho-motylka-a-manzetovych-knofliku-paisley-karim

Cestovali jste letos za exotikou? Motýlek Karim s orientálními vzory vás do ní snadno přenese i v práci. Pokud vás Karim okouzlil, určitě vám padnou do oka i na krk naše další doplňky s nádechem orientu Alim či oblíbený vzor s exotickými květinami Gustav.

 

blog_back to office_kapesnicek-s-modrymi-kvety-berni-minblog_back to office_3-minblog_back to office_set-kravaty-kapesnicku-a-manzetovych-knofliku-berni-min
 

Zůstáváte raději v českých luzích a hájích? Pro kapesníček Berni není žádný problém vás kdykoliv a kdekoliv zavést na rozkvetlou letní louku. Líbí se vám, jak dokonale prozáří modré podzimní sako? Podívejte se i na naše další kapesníčky s květinovými vzory Lukas, Emanuel a Johan, které dodají letní hravost každému vašemu outfitu.

 

Ukažte svému okolí, že svůj originální styl jste na dovolené nenechali, a vyberte si nového společníka nejen na indiánské léto z naší kompletní nabídky ručně šitých kravat, motýlků, kapesníčků a manžetových knoflíků Otto Kilian.