Jak vyniknout v tanečních

Jak vyniknout v tanečních

Stejně jako každý rok i letos přichází doba tanečních. Ať už se váš syn do tanečních těší, nebo je bere spíše jako nutnou povinnost, před první lekcí na něho pravděpodobně padne trocha nervozity. Pomozte mu ji překonat tím, že spolu připravíte jedinečný taneční outfit, který zvýrazní jeho styl. Uvidíte, že mu dokonalý vzhled dodá sebevědomí, se kterým si taneční užije a nad případnými přešlapy mávne rukou.

Perfektní oblek je základ

Zapomeňte na staré sako po tatínkovi a investujte do kvalitního obleku, který vašemu synovi bezvadně padne a nebude ho omezovat v pohybu. V lepších obchodech není problém oblek upravit přesně podle postavy, takže se nemusíte bát příliš krátkých či dlouhých nohavic a rukávů.

Jelikož taneční probíhají ve večerních hodinách, měl by podle etikety být oblek tmavý. Při jeho výběru se proto zaměřte především na černou a na tmavší odstíny šedé a modré barvy.

Košili byste naopak v souladu s etiketou měli zvolit světlou, takže můžete vybírat mezi jemnou světle modrou, trendy růžovou nebo bílou klasikou. Ačkoliv je při tanci v obleku horko, jedinou přípustnou variantou je košile s dlouhým rukávem.

Vezměme to hezky od podlahy

S botami byste měli být stejně konzervativní jako s oblekem a spolehnout se na elegantní modely v tmavých barvách.

O ponožkách k obleku se většinou dočtete, že mohou být jedině černé a dostatečně dlouhé. K odhaleným kotníkům nikoho nabádat nehodláme, ale pokud má váš syn náladu experimentovat s barvou ponožek, má naši plnou podporu – tedy za předpokladu, že ji sladí s dalšími doplňky a celý jeho vzhled tak bude tvořit promyšlený celek.

Doplňky pro introverty i rebely

Zatímco při nákupu obleku do tanečních neposkytuje etiketa mnoho prostoru pro originalitu, můžete se spolu s vaším potomkem kreativně vyřádit při výběru doplňků.

Spíše než kravata je do tanečních praktičtější motýlek, který i při těch nejdivočejších kreacích zůstává na svém místě a nikam nepoletuje. Jelikož je sám o sobě výrazným doplňkem, který přitahuje pozornost, zvolte pro introvertnější typy raději model z jednobarevné látky či úhledné geometrické vzory. Je váš syn naopak spíše rebel? Pak ho určitě potěší, jak snadno to může dát najevo motýlkem. Stačí jen vybočit z řady pomocí výrazných barev a neokoukaných vzorů.

 0103_tmavě modrý motýlek s barevnými květy Peter – Otto Kilian_min     0007_cerveny-motyle-s-kvety-ferdinand-min   kostkovany_motylek_eduard_otto_kilian-min

Naše jedinečné motýlky vás lehce přesvědčí o tom, že i geometrické a květované vzory lze pojmout netradičně. Vyberte si např. Petera, Ferdinanda nebo Eduarda.

 

Už jste našli toho pravého motýlka? Není nic jednoduššího, než ho sladit s manžetovými knoflíčky a kapesníčkem ze stejné látky. Nebo využijte toho, že se mladí lidé nebojí experimentovat, a vyberte spolu ostatní doplňky v úplně jiné barvě nebo stylu. A pak už se jen kochejte výsledkem!

zluty-kapesnicek-s-modrym-paisley-vzorem-karim      0114_ruzovy-a-fialovy-kapesnicek-do-saka-dominik-otto-kilian_min  0115_modry-kapesnicek-do-saka-s-bilym-vzorem-vincenzo-otto-kilian_min

V saku s originálním kapesníčkem Karim, Dominik nebo Vincenzo Váš syn snadno zazáří nejen při tanci. A navíc bude mít na prodloužené čím utírat oči dojaté mamince.

 

Nejste si s výběrem odvážných doplňků jistí a bojíte se šlápnout vedle? Obraťte se na nás na Facebooku nebo Instagramu a my Vám rádi poradíme.

Vybíráte pro vašeho syna doplňky do tanečních? Ukažte mu naše originální motýlkykapesníčky a manžetové knoflíky a potěšte ho tím, že i při formálních příležitostech nemusí jít s davem a může vyjádřit svůj jedinečný styl.