Podzimní trendy

Podzimní trendy

3 odvážné podzimní trendy, bez kterých se letos neobejdete

V podzimním šatníku zcela přirozeně převládají barvy padajícího listí, dozrávajících plodů a pošmourné oblohy. Byla by však škoda využívat je pouze na jednobarevných látkách. Hitem letošního podzimu je totiž pravý opak: odvážné vzory, se kterými vystoupíte z davu. Vyzkoušejte je na saku, košili či doplňcích a zažijte ten pocit, kdy udáváte trend.

Neházejte kostkou – vsaďte na jistotu

Stoprocentním podzimním hitem jsou letos moderně pojaté kostkované vzory – a to nejen na ponožkách. Máte-li doma kostkované sako, je právě teď nejlepší čas dát o něm vědět i všem ostatním. Cítíte-li se extravagantně, zkombinujte ho po vzoru módních návrhářů s kostkovanou košilí, nebo zůstaňte pro začátek více při zemi a zvolte jednobarevné doplňky.

blog_podzimni trendy_podzimni_outfit_s_kostkovanym_sakem-min 

S výrazným kostkovaným sakem je snadné zaujmout už zdálky i za podzimní ranní mlhy.

Pokud po kostkovaném saku zatím jen nesměle pokukujete, vytáhněte ze skříně kostkovanou košili, boty či další doplňky. Láká-li vás pojmout tento tradiční vzor moderně a vnést do něj hravost, pak vás určitě zaujme naše sada doplňků Paul. Jejich hnědé odstíny ladí s podzimem a fialové vzory jsou vítanou záminkou k provětrání fialové košile, ponožek či saka.

 0098_set-zlute-a-sede-kostkovane-kravaty-kapesnicku-a-manzetovych-knofliku-Paul-minblog_podzimni trendy_outfit_s_kostkovanou_kravatou_a_kapesnickem_paul-min 0056_zluta-a-seda-kostkovana-kravata-Paul-min

Kostkovaná kravata a kapesníček Paul na vás prozradí, že rádi zkoušíte nové trendy a neokoukané vzory.

 

Klasické proužky: Pojďte na ně letos jinak!

Dalším geometrickým vzorem, který je tento podzim in, jsou proužky. Stejně jako s kostkami budete o krok napřed, když je pojmete moderně a po svém. Kromě vašeho oblíbeného proužkovaného obleku či výrazné proužkované košile vám k tomu lehce napomohou i originální doplňky, které pozvednou každý jednobarevný outfit do proužkovaných výšin.

blog_podzimni trendy_podzimni_outfit_s_prouzkovanym_motylkem_kvido-min

Motýlek Kvido v sobě kombinuje hned dva letošní podzimní trendy: smaragdovou barvu a originální proužkovaný vzor. Nebojte se ho zkombinovat ani s výraznou košilí, která nedovolí nikomu pochybovat o tom, že to letos s proužky myslíte opravdu vážně.

Květinové vzory – pravý opak geometrie

S posledním odvážným hitem letošního podzimu si od geometrie odpočinete – jsou jím totiž dvoubarevné květinové vzory na saku. Pokud o podobném unikátním kousku zatím neuvažujete, poohlédněte se alespoň po květinové košili a doplňcích, které do podzimních plískanic vnesou kousek léta.

blog_podzimni trendy_2-min

Co se stane, když doplníte modré podzimní sako o kapesníček Berni s výrazným květinovým vzorem? Ano – budete nepřehlédnutelný a zároveň in! Podobný osud vás nemine ani s našimi rozkvetlými kapesníčky Lukas, Emanuel, Ferdinand, George, Gustav a Johan.

 

Oslavte všechny krásy podzimu se značkou Otto Kilian a vyberte si svoji novou stylovou kravatu, motýlka, kapesníček a manžetové knoflíky. Přejeme vám originální podzimní zážitky!