Pomozte vašemu synovi zazářit v tanečních

 Pomozte vašemu synovi zazářit v tanečních!

Ať už se váš syn do tanečních těší, nebo je bere spíše jako nutnou povinnost, před první lekcí se mu pravděpodobně nevyhne trocha nervozity. Pomozte mu ji překonat tím, že spolu vyladíte jeho taneční outfit, který zvýrazní jeho jedinečný styl. Uvidíte, že mu dokonalý vzhled dodá sebevědomí, se kterým si taneční užije a nad případnými přešlapy mávne rukou.

Perfektní oblek je základ

Zapomeňte na staré sako po tatínkovi a investujte do kvalitního obleku, který vašemu synovi bezvadně padne a nebude ho omezovat v pohybu. V lepších obchodech není problém oblek upravit přesně podle postavy, takže se nemusíte bát příliš krátkých či dlouhých nohavic a rukávů.

Jelikož taneční probíhají ve večerních hodinách, měl by podle etikety být oblek tmavý. Při jeho výběru se proto zaměřte především na černou a na tmavší odstíny šedé a modré barvy.

Košili byste naopak v souladu s etiketou měli zvolit světlou, takže můžete vybírat mezi jemnou světle modrou, trendy růžovou nebo bílou klasikou. Ačkoliv je při tanci v obleku horko, jedinou přípustnou variantou je košile s dlouhým rukávem.

Pojďme na to od podlahy

botami byste měli být stejně konzervativní jako s oblekem a spolehnout se na elegantní modely v tmavých barvách.

O ponožkách k obleku se většinou dočtete, že mohou být jedině černé a dostatečně dlouhé. K odhaleným kotníkům nikoho nabádat nehodláme, ale pokud má váš syn náladu experimentovat s barvou ponožek, má naši plnou podporu – tedy za předpokladu, že ji sladí s dalšími doplňky a celý jeho vzhled tak bude tvořit promyšlený celek.

Doplňky pro introverty i rebely

Zatímco při nákupu obleku do tanečních neposkytuje etiketa mnoho prostoru pro originalitu, můžete se spolu s vaším potomkem kreativně vyřádit při výběru doplňků.

Spíše než kravata je do tanečních praktičtější motýlek, který i při těch nejdivočejších kreacích zůstává na svém místě a nikam nepoletuje. Jelikož je sám o sobě výrazným doplňkem, který přitahuje pozornost, zvolte pro introvertnější typy raději model z jednobarevné látky či úhledné geometrické vzory. Je váš syn naopak spíše rebel? Pak ho určitě potěší, jak snadno to může dát najevo motýlkem. Stačí jen vybočit z řady pomocí výrazných barev a neokoukaných vzorů.

kostkovany_motylek_do_tanecnich_paul-min motylek_do_tanecnich_s_geometrickym_vzorem_henry-min 0014_zeleny-a-ruzovy-prouzkovany-motylek-kvido-min

Naše jedinečné motýlky vás lehce přesvědčí o tom, že i geometrické vzory lze pojmout netradičně.

 

Už jste našli toho pravého motýlka? Není nic jednoduššího, než ho sladit s manžetovými knoflíčky a kapesníčkem ze stejné látky. Nebo využijte toho, že se mladí lidé nebojí experimentovat, a vyberte spolu ostatní doplňky v úplně jiné barvě nebo stylu. A pak už se jen kochejte výsledkem!

kapesnicek_do_tanecnich_s_orientalnim_vzorem_alim-min cerveny_kapesnicek_do_tanecnich_ferdinand-min barevny_kapesnicek_do_tanecnich_miro-miro

V saku s originálním kapesníčkem Váš syn snadno zazáří nejen při tanci. A navíc bude mít na prodloužené čím utírat oči dojaté mamince.

 

Nejste si s výběrem odvážných doplňků jistí a bojíte se šlápnout vedle? Poraďte se s rodiči ostatních dětí nebo si pro první taneční lekci nachystejte střízlivější variantu, která poslouží jako odrazový můstek pro pozdější originální kreace.

 

Vybíráte pro vašeho syna doplňky do tanečních? Ukažte mu naše originální motýlky, kapesníčky a manžetové knoflíky a potěšte ho tím, že i při formálních příležitostech nemusí jít s davem a může vyjádřit svůj jedinečný styl.