Slaďte se letos na svatého Valentýna

Slaďte se letos na svatého Valentýna

Jsou věci, které hravě zvládnete na poslední chvíli. Výběr toho pravého valentýnského dárku pro vašeho vyvoleného k nim však v žádném případě nepatří. Právě teď je ten nejlepší čas popřemýšlet o tom, čím vašeho partnera letos překvapíte – a jak se do něj na svátek zamilovaných zamilovat ještě více.

Muži často nemají svátek sv. Valentýna příliš v lásce a upřímně se děsí všech srdíček, před kterými není během první poloviny února úniku. Pokud zrovna nemáte štěstí na partnera, který je romantik každým coulem, budete ho nejspíš muset o přednostech oslav svátku lásky nejprve přesvědčit. Začít můžete vhodně zvoleným dárkem, který ho naladí na tu správnou vlnu romantického večera ve dvou.

set-modreho-a-cerveneho-motylku-a-kapesnicku-rudolf-otto-kilian-min1  set-pestrobarevneho-motylku-a-kapesnicku-charles-otto-kilian-min1  set-retro-motylku-a-kapesnicku-s-kvetinovym-vzorem-quentin-otto-kilian-min1

Oslavte letos Valentýna tím pravým dárkem – setem motýlka a kapesníčku do saka či vesty Charles, Quentin a Rudolf, potěšíte každého muže, který se nespokojí s tím, aby zapadl v davu.

 

Valentýnský dárek pro vás dva

Svátek svatého Valentýna je oslavou vaší společné lásky, tak proč nepřichystat vašemu partnerovi dárek, a zároveň trochu rozmazlit sama sebe. Když se na letošního Valentýna rozhodnete obdarovat svého milého našimi doplňky, můžete si díky naší dámské kolekci rovnou ve stejném vzoru vybrat i něco pro sebe a zažít tak dvojitou radost. S novými módními doplňky a skvěle sladěni, pak můžete směle vyrazit na romantickou večeři při svíčkách.

set-modre-a-cervene-celenky-a-nausnic-rudolf-otto-kilian-min-min  set-pestrobarevne-celenky-a-nausnic-charles-otto-kilian-min-min  set-retro-celenky-a-nausnic-s-kvetinovym-vzorem-quentin-otto-kilian-min-min

Každý muž ocení ženu, která je ozdobou krásného večera. S originální čelenkou a náušnicemi Charles, Quentin nebo Rudolf Vám partner bude ležet u nohou.

 

Darujte opravdovou radost v podobě doplňků Otto Kilian

Využijte svátek zamilovaných k tomu, abyste svého partnera potěšila originálními doplňky Otto Kilian, které s láskou vytvořily ruce našich českých švadlen. Ale pozor – až muže svého srdce poprvé uvidíte v novém motýlku či kravatě, zamilujete se do něj ještě víc. A platí to i podruhé. Ověřit si to můžete hned při prvním plese, kam se set hedvábného motýlka a manžetových knoflíků skvěle hodí.

black_tie_cerny_motylek_Joe Black_otto_kilian

Nejste si jistá, jestli vašeho partnera oslníte růžovou barvou, květinami a jinými vzory? Zkuste něco klasičtějšího a okouzlete ho hedvábným vzorem Joe Black.