Vánoční tipy, jak darovat dokonalost od hlavy až k patě

Vánoční tipy, jak darovat dokonalost od hlavy až k patě

Přemýšlíte, čím by letos Ježíšek nejvíce potěšil vašeho partnera? Vsaďte na originální dárky, které se o něj postarají od hlavy až k patě – a to vše netradičně a na míru jeho osobitému stylu i vašemu společnému vkusu. Odměnou vám bude sebevědomý muž, který dobře ví, že za jeho úspěchem stojíte i vy.

Pomozte vašemu partnerovi dosáhnout pracovních cílů, okouzlovat vás zas a znova na schůzce ve dvou a vyniknout na večerní společenské akci, během které po jeho boku zazáříte i vy. V dokonale padnoucím obleku s promyšlenými doplňky pro něj bude snadné nejen skvěle vypadat, ale také se tak cítit – a to vše díky vám.

1. Pánské obleky, košile a pásky Plešinger: Dokonale padnoucí elegance
Po boku každého úspěšného muže stojí úspěšná žena – a každý úspěšný muž nosí oblek na míru. Rozdíl oproti tomu z konfekce poznáte v okamžiku, kdy poprvé uvidíte vašeho partnera v obleku Plešinger, hned na první pohled. Druhým pohledem se na sebe vzájemně podíváte a bude vám oběma jasné, že konfekčnímu obleku právě teď jednou pro vždy odzvonilo.

Díky pečlivému měření tělesných proporcí, volbě správného střihu, výběru látky i závěrečnému doladění všech detailů podle potřeb vašeho partnera bude totiž oblek po všech stránkách doslova ušitý na jeho míru. Váš partner se tak přesvědčí na vlastní kůži (a vy na vlastní oči), že namísto kompromisů se vyplatí chtít jen to nejlepší nejen od života, ale i při koupi obleku.

Využít tradičního umu českého krejčovského řemesla můžete i při výběru košile na míru, u které se konfekce zmůže maximálně na volbu obvodu kolem krku. Kromě košile je nezbytným doplňkem obleku i kvalitní a pevný pásek z hladké hovězí kůže s decentní sponou. I zde platí, že nejlepší značkou jsou iniciály vašeho partnera na pásku vyrobeném na míru, který pohodlně zapne na třetí dírku i bez toho, aby musel zadržovat dech.

Potřebujete další důvod, proč nadělit partnerovi pod stromeček pásek nebo koženou peněženku či tašku Plešinger? Bude je nosit opravdu každý den – a myslet při tom na vás.

 1_plesinger_oblek na miru_vanocni darky-min1_plesinger_kosile na miru_vanocni darky-min1_plesinger_hneda-penezenka_vanocni darky-min

2. Dárkové sety Otto Kilian: Originální stylové doplňky pro výjimečné muže
Čím doplnit perfektně padnoucí sako? Přece originálními doplňky, ušitými přímo na míru osobnosti vašeho partnera! Podobně jako při výběru ponožek je právě teď ta správná příležitost se odvázat a ukázat, že dobře víte, že je váš partner jedinečný – a že si zaslouží, aby se o tom dozvěděli i ostatní. Originální kravatu, výrazného motýlka či precizně složený kapesníček v kapse saka totiž nikdo nepřehlédne a po prvotním upoutání pozornosti podtrhnou perfektní celkový dojem i dokonale sladěné manžetové knoflíky.

Víme, že jste si svého partnera vybrala i kvůli tomu, že je jedinečný a má svůj styl. Proto nepochybujeme, že ocení stejně tak jedinečné a stylové sety doplňků Otto Kilian, ručně ušité z pečlivě vybraných, originálních anglických látek. Kromě moderně pojatých kostek či proužků můžete okouzlit partnera a následně i sebe orientálními ornamenty, módním květinovým designem i netradičními vzory.

Abyste byli dokonale sladěni za každé situace, můžete pod stromeček zabalit třeba doplňky z látky, která se nejvíce hodí k vašim oblíbeným společenským šatům. Pokud se vám zdá, že máte oblíbených společenských šatů tolik, že musíte vašemu partnerovi koupit úplně všechny sety, máte dvě možnosti: opravdu to udělat, anebo mu zajistit členství v klubu Otto Kilian, díky kterému vám každý měsíc zaklepe na dveře pošťák s novou exkluzivní sadou doplňků. Je dost možné, že kromě nich vám doručí přímo domů i novou záminku, proč si nutně potřebujete koupit nové šaty.

 0098_set-zlute-a-sede-kostkovane-kravaty-kapesnicku-a-manzetovych-knofliku-Paul-min      2_otto kilian_rocni clenstvi_vanocni tipy-min     2_set-cerneho-motylka-a-kapesnicku-s-barevnymi-tvary-miro-vanocni darky-min

 

3. Ponožky Rosenbull: Vezměte to od podlahy – a barevně!
Klidně zůstaňte při zemi – a aby od ní nebyla vašemu partnerovi zima, pořiďte mu originální hravé ponožky Rosenbull. Ačkoliv má pouze dvě nohy, vyberte mu rovnou set, který obsahuje pět párů ponožek a zpříjemní mu tak pracovní den pokaždé jinak. Sada Veselá pětka dává už svým názvem najevo, o co jí jde a kromě netradičně pojatých kostek se s ní váš partner může těšit na proužky, puntíky i na kytky, které tentokrát nedostanete vy od něj, ale on od vás.

Vy se pro změnu můžete těšit na to, že některá tajemství vašeho partnera budete znát jen vy – třeba vzor, který ukrývá horní část zdánlivě jednobarevných ponožek Thomas II. U ostatních kousků ale budou vědět všichni v jeho okolí, že rozhodně není typ muže, který by si každý den oblékl konzervativní jednobarevné ponožky jenom proto, že má na sobě oblek. Podpořte jej ve hře se zdánlivými detaily, na kterých záleží a umožněte tak vyniknout jeho jedinečnosti, kterou znáte nejlépe ze všech právě vy.

Je vám jasné už teď, že budete tyhle ponožky partnerovi závidět? Namísto jejich tajného půjčování si raději rovnou pořiďte jedny paterčata i pro sebe. Řeč je o těch ponožkových, samozřejmě!

3_rosenbull_thomas ii_ponozky_vanocni darky-min          3_rosenbull_vesela petka_ponozky_vanocni darky-min      3_rosenbull_tetka_ponozky_vanocni darky-min

4. Voucher od Barberette: Víc zážitků a míň věcí, vlasů i vousů
Jede váš partner na módní vlně minimalismu a nejraději by si nechal na paži vytetovat motto „Míň věcí, víc zážitků“? Splňte mu obě tato přání voucherem do salónu Barberette, při kterém se dokonce některých věcí zbaví – konkrétně konečků vlasů a vousů. O zážitek se postará nejen bezvadně provedený klasický či extravagantní sestřih krátkých vlasů, ale i holení břitvou či úprava vousů, spojená s napářkou obličeje a masáží krku i šíje.

Ačkoliv bývá barber shop většinou pouze čistě pánským světem, v Barberette jsou dveře otevřeny dokořán i ženám, které zde nezaplatí ani o vlas víc než muži. V interiéru, připomínajícím americké kadeřnické salóny z 20. století, si tak spolu klidně můžete dát originální rendez-vous, na jehož konci budete mít jistotu, že se k sobě budete hodit i svými účesy.

Namísto nudných střihů, které dostanete na každém rohu, vám v Barberette vytvoří originální styl přesně na přání – jestli podle vašeho nebo partnerova, už necháme na jen vás. A na tetování může klidně dojít také – tedy na to vyholované do krátkých vlasů.

4_barberette_gender neutral barbershop_vanocni tipy-min   4_barberette_gender neutral barbershop_vanocni darky-min  4_barberette_gender neutral barbershop_voucher-min

 

Užijte si stylové Vánoce
Pořiďte vašemu partnerovi originální vánoční dárky, díky kterým obdarujete zároveň i sebe možností kochat se jeho dokonalým vzhledem. Využijte toho, že vašeho partnera nikdo jiný nezná tak dobře jako vy a překvapte ho oblečením a doplňky, které by si koupil i on sám – kdyby neexistoval Ježíšek.