Doprava

 

Objednávky expedujeme nejpozději do 3 dnů a předáme doručovací službě dle vaší volby.

ULOŽENKA

Zásilku si můžete vyzvednut na pobočkách Uloženka v ČR a SR už do druhého pracovního dne ode expedice zásilky. Na vámi vybrané pobočce Uloženky bude vaše zásilka standartě uložená po dobu 7 dní od první výzvy k vyzvednutí zásilky, kterou obdržíte emailem nebo formou SMS.

V průběhu doručování můžete zásilku sledovat pomocí obdrženého ID čísla zásilky na stránkách Ulozenka - sledování zásilek

Cena CZ 49 Kč, cena SK 99 Kč

 

 

DPD - kurýr

Kurýrní služba doručí vaši zásilku do 2. dne od dne expedice po celé ČR. Jako příjemce zásilky budete předem informován/a o doručení. Zásilku můžete sledovat na webových stránkách dopravce.

Cena 99 Kč

 

Česká pošta - Balík Do ruky

Česká pošta doručí vaši zásilku do 24 hodin od expedice po celé ČR a do 3 dnů od data podání na Slovensko.V den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Cena CZ 129 Kč, cena SK 149 Kč


Česká pošta - Balík Na poštu

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin od expedice na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Díky SMS nebo e-mailu se ihned dozvíte, odkdy pro Vás bude zásilka připravena na poště. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice , kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

 Cena 99 Kč