O nás

o nas_kategorie_nadpisyKreslicí plátno 1 kopie 7-50-min 

Kdo jsme my?

Jsme Barbora a Petr Hranošovi. Máme rádi anglické gentlemany, nové trendy a originální styl. Baví nás hledat inspiraci na různých místech ve světě i u nás a vozit si ji s sebou domů.

V limitovaných edicích pro vás vyrábíme kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky a kapesníčky do saka. Každý náš výrobek má dokonale padnoucí jméno, které podtrhuje jeho jedinečnost.

Jednotlivé doplňky skládáme do sladěných setů. Známe etiketu, ale nebojíme se vás vyzvat k tomu, abyste ji porušili. Protože když budou všichni dělat pořád to stejné, svět se nezmění.

Pro kvalitní látky bychom jeli až na kraj světa, ale objevili jsme je naštěstí už v Anglii. Neposíláme je přes půl planety do Číny, ale předáváme z ruky do ruky českým švadlenám, jejichž práci férově oceňujeme.

Fandíme originálním mužům a pomáháme jim v tom, aby byli vidět. Letos je proto tváří naší značky Andy Allen, mladý anglický malíř žijící v Praze.

 

Kdo byl Otto Kilian?

Otakar Kilián byl Petrův pradědeček, kreslíř květin a pravý gentleman. Svým vytříbeným citem pro detail, elegantním a vždy upraveným vzhledem inspiroval nejen své současníky, ale i několik dalších generací. Jeho odkaz teď s radostí předáváme dál i my.

 

Kdo jste vy?

Nevíme, jestli si právě vybíráte novou kravatu do práce, motýlka do tanečních, manžetové knoflíčky do svatebního saka nebo kapesníček, který dovede k dokonalosti váš hipsterský vzhled. Jedno však víme určitě – milujete originální věci a máte svůj vlastní styl. A dobře víte, že ho můžete dát najevo i v saku.

 

Zajímá vás něco dalšího? Zeptejte se nás zde!

Zde najdete obchodní podmínky a dopravní podmínky