Motýlky

Jste připraveni na to, aby se váš život začal dělit na období před nošením motýlka a s novým motýlkem od nás? Jak jednou vybočíte z řady, nebudete se už chtít vrátit zpět. Vyberte si z naší časově omezené kolekce, nechte kravatu doma a leťte! Přesvědčte se o tom, že odvážným přeje štěstí a nejen ono. Přejeme vám to.

 
690
6911690691

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

   
 • pestrobarevny motylek charles otto kilian min Kód: 0141
  Charles - motýlek
  Vyprodáno

  S motýlkem Charles zaujmete hned dvakrát: originálním geometrickým vzorem inspirovaným portugalskými kachličkami azulejos a jasnými pastelovými barvami, které evokují hravé tóny z francouzských šansonů Charlese Aznavoura. Na nic už nečekejte, přeneste se na slunný jih Evropy a užívejte si život, i když zrovna nejste na dovolené. S Charlesem totiž můžete mít jižanský šarm a eleganci kdykoliv po ruce – anebo kolem krku.


  690 Kč
     
  Značka: Otto Kilian
 • motylek s hudebnim motivem ray otto kilian min Tip Kód: 0159
  Ray - motýlek
  Na dotaz

  Ať už ve volných chvílích jamujete na saxofon anebo byste nezvládli ani zahrát rytmus své oblíbené písničky na tamburínu, Ray to s vámi pořádně roztočí nejen na večerním jazzovém koncertě, ale klidně i přes den v kanceláři. Uvažte si motýlka, který každému hned prozradí, že vám nechybí radost ze života! A pokud chcete být sladění jako podle not, vyberte si k němu sako či košili v modrém barevném tónu.


  690 Kč
     
  Značka: Otto Kilian
 • modry a cerveny motylek rudolf otto kilian min Kód: 0160
  Rudolf - motýlek
  Na dotaz

  Motýlkem s královským jménem Rudolf si můžete ozdobit košili i v případě, že vám v žilách nekoluje modrá krev, ale červená. Díky výraznému kontrastu těchto dvou barev a originálnímu geometrickému vzoru s ním každého zaujmete už z dálky, a to i bez královské koruny na hlavě. Pro elegantní vzhled doplňte Rudolfa modrou košilí či sakem – a pro špetku extravagance třeba červenými ponožkami.


  690 Kč
     
  Značka: Otto Kilian
 •  
 • 0104 modry motylek s bilym vzorem Vincenzo otto kilian min Tip Kód: 0104
  Vincenzo - motýlek
  Na dotaz

  S tímto italským gentlemanem se nemusíte bát vyrazit ani tam, kde by přílišná barevnost působila nepatřičně. Ať už se v jeho doprovodu vydáte na pracovní jednání nebo na večerní schůzku ve dvou, zaručeně na vás přenese část svého italského šarmu a nadčasové elegance.


  690 Kč
     
  Značka: Otto Kilian
 • 0106 motylek s paisley a kvetinovym vzorem ludvig otto kilian min Kód: 0106
  Ludvig - motýlek
  Na dotaz

  Ludvig právě odložil nůžky a nechal vystřižené kousky kašmírové šály s tradičním indickým vzorem paisley, aby se ztratily v labyrintu z květin. Stejně jako vy totiž respektuje tradice i etiketu formálního oblékání – ale dokáže je vždy přizpůsobit svému osobitému stylu.


  690 Kč
     
  Značka: Otto Kilian
 • 0103 tmavě modrý motýlek s barevnými květy Peter – Otto Kilian min Kód: 0103
  Peter - motýlek
  Na dotaz

  Jak by to vypadalo, kdyby na obloze nezářily hvězdy, ale květiny? Tak přesně na tuhle otázku zná odpověď Peter. Připravte se na to, že bude každý chtít vaše květinová souhvězdí prozkoumat zblízka a zjistit, kde se na vašem (květi)novém motýlku nachází Velký vůz.


  690 Kč
     
  Značka: Otto Kilian
 •  
 • 0002 zeleny motylek s ruzovymi kvety gustav min Kód: 0002
  Gustav - motýlek
  Na dotaz

  Důstojné jméno Gustav odjakživa patřilo švédským králům. My jsme tak však pojmenovali motýlka z látky, jejíž vzor připomíná nepropustnou tropickou džungli plnou zářivě růžových květů. Uvažte si Gustava kolem krku a přeneste vaše okolí do deštného pralesa (a pak je zase vraťte zpátky vedle vás). Motýlkem s nádechem exotiky a tajemnosti lehce upoutáte pozornost – a my věříme, že toho patřičně využijete.


  690 Kč
     
  Značka: Otto Kilian Záruka: 2 roky
 • 0014 zeleny a ruzovy prouzkovany motylek kvido min Kód: 0014
  Kvido - motýlek
  Na dotaz

  Žili jste až doposud v domnění, že proužky jsou nudné? Kvido vás právě teď velmi rychle přesvědčí o opaku. I s proužkovaným motýlkem totiž můžete vybočit z řady, stačí jen zapojit fantazii a trochu si pohrát. Napadlo by vás zkombinovat proužky v různých odstínech zelené a růžové a ještě je doplnit o netradiční vzory? Kvida naštěstí ano. Dejte sbohem nudě a podtrhněte svůj kreativní styl opravdu originálním proužkovaným motýlkem.


  690 Kč
     
  Značka: Otto Kilian
 • 0001 zluty a sedy kostkovany motylek Paul min Kód: 0001
  Paul - motýlek
  Na dotaz

  Přestaňte si ráno před skříní házet mincí nebo kostkou a spolehněte se na kostkovaného Paula. Jeho zdánlivě decentnímu geometrickému designu dodávají nečekaný šmrnc drobné fialové vzory, takže se s ním rozhodně nudit nebudete. Slaďte motýlek Paul s oblíbeným fialovým kouskem z vašeho šatníku a neomezujte se při tom jen na kapesníček nebo manžetové knoflíky. Napadá vás snad lepší příležitost k tomu, vzít si fialovou košili nebo ponožky?


  690 Kč
     
  Značka: Otto Kilian Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem